Об`єм циліндра 36 \pi см³, а його висота 4 см. Обчислити площу поверхні циліндра
- 07.04.2018 00:17
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
V ц =Sосн*Н
Vц=π*R²*H
36π=π*R²*4, R²=9, R=3 см
Sц= Sбок+ 2S осн
Sц=2πRH+2*πR², S=2πR*(R+H)
Sц=2π*3*(3+4)
Sц=42πсм²
- 08.04.2018 21:47