Площина α і β паралельні. у площині α вибрані точки А і В а у β - С і D, такі що прямі АС і ВD паралельні, знайдіть довжини відрізків СD і ВD якщо АВ= 4 см АС = 5,6 см
Помогите)
- 24.09.2017 00:24
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Паралелограм АВСД
Нехай АС=х, тоді ВД=х+4
За властивістю діагоналей паралелограма
АС2=ВД2=2 АВ2=2ВС2
х2+(х+4)2=2*162+2*182
х2+ х2+8х+16=512+648
2 х2++8х-1144+0
х2+4х-572=0
Д=2304
Х1= (-4+48)/2= 44/2=22-перша діагональ
Х1= (-4-48)/2<0- незадовольняє умові задачі
Отже, АС=22, ВД=22+4=26
- 24.09.2017 07:56