Периметри 2 тупокутніх трикутників відносяться ,як m:n. У першого трикутника більша сторона дорівнює a . Знайдіть більшу сторону другого трикутника , якщо : а -дорівнює 24 мм, m -дорівнює , n - 3
- 02.11.2016 13:26
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
(a/a₁)=m/n
(24/a₁)=(2/3)
a₁=36
ответ: большая сторона другого треугольника 36 мм
- 03.11.2016 09:48