Два рiвнобедренних трикутники мають спiльну основу 8 см.Периметр першого трикутника дорiвнюе 38 см. Знайти периметр другого трикутника"якщо його бiчна сторона на 5 см менша за бiчну сторону першого трикутника.
- 27.08.2016 17:24
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
(38-8):2=15(см) - бічна сторона 1 трикутника
15-5=10(см) - бічна сторона 2 трикутника
10*2+8=28(см) - периметр другого трикутника
- 28.08.2016 03:12