Довжина кола вписаного в правильний трикутник дорівнює 12 Пі см . знайдіть периметр трикутника
- 20.07.2018 07:23
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Длина окружности: L=2*π*R, 12π=2πR, R=6cм.
радиус описанной около треугольника окружности: R=a/√3. 6=a/√3, следовательно, а=6*√3. Р=3*а, Р=3*6*√3,
ответ:Р=18*√3см
- 21.07.2018 18:27