Знайдіть невідомі сторони та кути трикутника ABC , якщо AB=6,AC=10,кут A =110
- 13.05.2018 12:19
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
По теореме косинусов
ВС^2=6^2+10^2-2*6*10cos110
BC^2=36+100-120*(-cos70)
BC^2=136+120cos70
BC=coren(136+120cos70) ответ странный! ??
- 14.05.2018 21:18