ПОМОГИТЕ!!! НАЙДИТЕ СМЕЖНЫЕ УГЛЫ, ЕСЛИ: 1) один из них на 70"С больше второго. 2) один из них в 8 раз меньше второго.
- 07.06.2017 21:02
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1).Нехай менший з кутів- X, тоді інший- X+70, а сума суміжних кутів дорівнює 180. Складаємо рівняння:
x+x+70=180
2х=110
х=55 - менший кут
55+70=125 - більший кут
2).Нехай менший кут -х, тоді більший - 8х, а сума суміжних кутів дорівнює 180.Складаєми рівняння:
х+8х=180
9х=180
х=20 - менший кут
8×20=160 - більший кут
- 08.06.2017 05:14