Чому дорівнюють катети прямокутного трикутника ,якщо його гіпотенуза дорівнює 73 см ,а площа дорівнює 1320 см²
- 15.01.2018 13:04
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Площадь прямоугольного треугольника S=1/2*ab
ab=1320*2=2640
a=2640/b
a²=c²-b²=73²-b²=5329-b²
5329-b²=(2640/b)²
b²(5329-b²)=6969600
b²=x
5329x-x²=6969600
x²-5329x+6969600=0
D=28398241-27878400=519841=721²
x=(5329+721)/2=3025 x=(5329-721)/2=2304
b²=3025 b²=2304
b1=55 b2=48
a1=2640/55=48 a2=2640/48=55
- 16.01.2018 13:06