Знайти гіпотенузупрямокутного трикутника якщо його катети дорівнюють 6 і 8 см
- 23.05.2018 19:25
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Щоб знайти гіпотенузу треба від більшого катета додати меншого
Загальна формула
c² = a² + b²
c= √(a²+b²)=√(6²+8²)=√(36+64)=√100 = 10 (см)
Відповідь: 10 (см).
- 24.05.2018 06:23