Два кути трикутника дорівнюють 30 градусів і 45 градусів. Знайдіть сторону, протилежну куту 30 градусів, якщо сторона, протилежна куту 45 градусів, дорівнює 3 корінь з 2.
- 10.05.2017 13:49
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Отношенение сторон к синусу противоположного угла
3 корень из2/sin45=х/sin30
3 корень из2 /корень из2/2=х/1/2
х=3
- 11.05.2017 06:16