Знайдіть катет прямокутного трикутника якщо його гіпотенуза дорівнює 27 см а проекція шуканого катета на гіпотенузу - 3 см. повний розв"язок будь ласка
- 11.08.2018 03:04
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
У прямокутному трикутнику є таке співвідношення:квадрат катета дорівнює добутку гіпотенузи та проєкції катета на гіпотенузу.
квадрат катета=27*3=81;
катет=√81=9(см).
Відповідь:9см.
- 13.08.2018 00:51