Осьовий переріз циліндра — квадрат, діагональ якого дорівнює 4 корінь з 2 см. Знайдіть площу основи циліндра.
- 18.08.2016 12:32
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
циліндр, осьовий переріз квадрат АВСД, АС=4*корінь2, трикутник АСД, АД=СД=корінь(АС в квадраті/2)=корінь(32/2)=4, АД=діаметр основи циліндра, радіус =АД/2=4/2=2, площа основи=пі*радіус в квадраті=2*2*пі=4пі
- 19.08.2016 07:34