Катер за 4 год пройшов 24 км за течією річки і 20 км - проти течії .Знайдіть швидкість течії , якщо власна швидкість катера дорівнює 12 км/год .
- 11.08.2018 20:44
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Х ( км\час) - скорость течения
24 \ ( 12 + Х ) + 20 \ ( 12 - Х ) = 4
Общий знаменатель ( 12 + Х)*( 12 - Х )
24 * ( 12 - X ) + 20 * ( 12 + X ) = 4 * ( 144 - X^2 )
288 - 24X + 240 + 20X = 576 - 4X^2
- 4X + 528 = 576 - 4X^2
- 4X^2 + 4X + 48 = 0
4* ( - X^2 + X + 12 ) = 0
D = 1 - 4*(-1)*12 = 1 + 48 = 49
V D = 7
X1 = ( - 1 + 7 ) : ( - 2 ) = ( - 3 )
X2 = ( - 8 ) : ( - 2 ) = + 4
Ответ скорость течения равна 4 км\час
- 12.08.2018 07:22