Сторона правильного трикутника вписаного в коло, дорівнює 5√3. Знайти сторонуправильного шестикутника описаного навколо кола.
- 02.01.2017 03:05
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
радіус описаного кола=сторона*корінь3/3=5*корінь3*корінь3/3=5, правильний шестикутник розбивається на 6 правильних трикутників для яких радіус =висоті=медіані=бісектрисі яка проведена на сторону шестикутника., сторона шестикутника=2*радіус*корінь3/3=2*5*корінь3/3=10*корінь3/3
- 03.01.2017 13:03