Знайти об'єм піраміди висота якої 15 см,якщо основою є правильний трикутник сторона якого 6 см.
- 19.12.2017 18:51
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Объем пирамиды = S(основания)*h
Sосн = sqr3/4*36=9*sqr(3) P.S. sqr - корень квадратный
Vпир=1/3*h*S
V=1/3*15*9*sqr(3)=45*sqr(3)
sqr(3) - корень квадратный от 3
- 20.12.2017 06:19