основи трапеції відносяться як 3:2. знайдіть довжину більшої основи трапеції ,якщо її середня лінія дорівнює 15 см.
- 16.09.2018 03:01
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Нехай середня лінія - KL, менша основа - 2х, більша основа - 3х
середня лінія дорівнює півсуммі основам, з цього маємо:
KL= (a+b)\2=(2х+3х)\2=5х\2=15
х=6
якщо х=6, то 2х(менша основа)=12, а 3х(більша основа)=18
відповідь: 18
- 17.09.2018 16:29