Висота рівнобедреного трикутника проведена до основи, дорівнює 15 см, а висота проведена до бічної сторони 24см. Знайти площу цього трикутника.
- 26.06.2018 10:09
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Трикутник АВС, ВН =15, АК=24, АВ=ВС
Площа трикутника =1/2АС*ВН = 1/2ВС*АК
1/2АС*15=1/2ВС*24, 15АС=24ВС, АС=24ВС/15=1,6ВС, ВН-висота, медіана
АН=НС=АС/2=1,6ВС/2=0,8ВС
Трикутник НВС, ВС в квадраті=НС в квадраті+ВН в квадраті
ВС в квадраті=0,64ВС в квадраті +225
0,36 ВС в квадраті=225, ВС=25=АВ, АС=1,6*25=40,
площа = 1/2*40*15=300
- 27.06.2018 20:39