Бісектриса кута А паралелограма АBCD перетинає діагональ BD і сторону ВС у точках EiF відповідно ВЕ:ED=2:7. Знайдіть відношення BF:FC.
- 17.08.2017 18:01
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Ответ
АК - биссектриса =>
L BAK = L KAD
Но L KAD = L AKB (как углы при AD // BC и cекущей АК =>
L BAK = L AKB =>
AB = BK = 7 =>
P = 2*(AB+BC) = 2*{AB + (BK+KC)} = 2*{7 + (7+8)} = 2*(7+15) = 2*22 = 44 - периметр
- 18.08.2017 06:02