У трикутнику АВС кут А=80 , кут С=40 . Під яким кутом перетинаються висоти АМ і СN трикутника АВС ?
- 16.12.2017 12:13
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Трикутник АВС, СН і АМ - висоти, кут А=80, кутС=40, трикутник АМС прямокутний, кут МАС= 90-кутС=90-40=50, кут ВАМ=кутА-кут МАС=80-50=30, трикутник АОН прямокутний, точка О перетин висот, кут АОН=90-кут ВАМ=90-30=60=кутМОС, кут НОМ=кутАОС=180-60=120
- 17.12.2017 00:54