Площа квадрата дорівнює 36 см (у квадраті). Знайдіть площу ромба,сторона якого дорівнює стороні квадрата,а гострий кут -30 (градусів).
- 10.07.2018 07:17
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Сторона а=6, взяли ми з формули площі квадрата S=
Знаходимо висоту ромба
h=S/a=18/6=3см
Знайдено висоту, тепер можна найти площу ромба за формулою
Или S=a*h=6*3=18см^2
- 11.07.2018 21:27