. Дано
точки А (−1; 1),
В (7; 2), С (−2; −4). Знайдіть косинуси кутів трикутника АВС
- 05.05.2017 02:53
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
AB=(8;1); AC=(-1;-5); AB*AC=-8-5=-13; AB= √(64+1)=√65; AC=√(1+25)=√26;
BA=(-8;1
- 06.05.2017 14:53