знайдіть площу прямокутника,одна з діагоналей якого дорівнює 13 см,а сума двох суміжних сторін дорівнює 17 см
- 07.06.2018 22:03
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Нехай одна сторона дорівнює х см, тоді друга - (17-х) см. Використовуючи теорему Піфагора, складаємо рівняння:
х² + (17-х)² = 13²
х² + 289 - 34х + х² - 169 = 0
2х² - 34х + 120 = 0
х² - 17х +60 = 0
х1=5
х2=12
17-5=12 (см)
17-12=5 (см)
Сторони прямокутника дорівнюють 5 см і 12 см.
S=ab
S=5·12=60 (см²)
Відповідь. 60 см².
- 09.06.2018 18:14