Один з гострих кутів прямокутного трикутника =42 градуси. Знайдіть кут між висотою і бісектрисою проведеними з вершини прямого кута .
- 13.02.2018 09:49
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Угол АСО=углуОСВ=45⁰
Угол САВ=180-(90+42)=48⁰
Угол АСН=180-(90+48)=42⁰
Угол НСО=90-(42+45)=3⁰
всі...)))
Ну і як "Краще рішення" не забудь зазначити, ОК?! .. ;))
- 14.02.2018 20:25