Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 60см, бічна сторона 65см. Знайдіть кути цього трикутника
- 05.09.2018 07:25
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Трикутник АВС , АВ=ВС=65, АС=60
cosВ = (АВ в квадраті + ВС в квадраті - АС в квадраті) / 2 х АВ х ВС=
=(4225 + 4225 - 3600) /2 х 65 х 65 =0,5739, що відпровідає куту 56 град
кутА=кутС = (180-56)/2=62
- 05.09.2018 22:04