Навколо прямокутного трикутника АВС з прямим кутом С описано коло. Знайдіть радіус кола, якщо АС=10 см, кут В=30 градусів.
прошу вас допомогти...
- 15.10.2017 22:30
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Кут 30 лежить проти сторони АС=10, тоді гіпотенуза АВ = 2 х АС = 20
Радіус описаного кола = 1/2 гіпотенузи = 20/2=10
- 17.10.2017 01:47