У прямокутній трапеції ABCD (ADIIBC) діагональ AC перпендикулярна до бічної сторони CD. Знайдіть довжину цієї діагоналі, якщо AD=18см, BC=8см.
- 01.09.2018 09:06
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
В прямокутному трикутнику АСД проводимо висоту СН, АД=ВС=8, НД=18-8=10
СН = корінь (АД х НД)= корінь (8 х 10)= корінь80
В прямокутному трикутнику АСН, АС - гіпотенуза = корінь (АН в квадраті + СН в квадраті)=
=корінь (64+80)= 12
- 02.09.2018 05:23