Помогите, пожайлуста))) Бічну сторону трапеції поділено на три рівні частини і через точки поділу проведено до другої бічної сторони відрізки, паралельні основам. Знайдіть довжини цих відрізків, якщо основи трапеції дорівнюють 2 метра і 5 метрів.
- 25.09.2018 21:09
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
якщо верхня основа=2 а нижня=5 то так: оскільки прямі паралельні то середня лінія=(2+5)/2=3,5м вище середньої=(2+3,5)/2=2,75м. нижче середньої=(5+3,5)/2=4,25 ! Я думаю так )))
- 27.09.2018 08:30