У прямокутному тирикутнику BCD кут C= 90градусів , BM - бісектриса трикутника , кут CBD=60 гардусів . Знайдіть довжину катета CD, якщо CM=8см
- 07.08.2018 15:50
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Трикутник ВСД, кут С=90, кут В=60, ВМ - бісектриса
Трикутник ВСМ, СМ лежить проти кута 30 град, кут В поділяється бісектрисою на дві рівні частини, тому гіпотенуза ВМ = 2 х СМ = 2 х 8 =16
В трикутнику ВМД кут Д = 90-60=30, кут Д = куту МВД=30, трикутник рівнобедрений, ВМ=МД=16
СД=СМ+МД=8+16=24
- 08.08.2018 19:08