з точки м опущено перпендикуляр мв на площину бета, точки А і С лежать на площині бета, Мс=4кореня з 3 кутМСВ=30градусів, кут МАВ=45 градусів, кут АВС=135 градусів. знайти відстань між точками А і С
- 18.03.2017 16:51
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
ΔCMB: CB=CM*cos30=6. BM=0,5*AC=2√3. ΔABM:AB=MB*tg45=MB*1=2*√3.
Из ΔABC по теореме косинусов выразим АС²=ВС²+АВ²-2*ВС*АВ*cos135°=36+12-2*6*2√3*cos135=48+24√3*cos45=48+12√6=12(4+√6)
AB=2√3*√(4+√6).
- 19.03.2017 14:14