площина альфа паралельна площині бета. з точки M що не належить цим площинам і не між ними, проведено 2 промені. Один з них перетинає площини альфа і бета в точках А1 і В1 а другий- відповідно в точках А2 і В2. Знайти довжину В1В2, якщо він на 2 см більший ніж А1А2, МВ1=7 см, А1В1=4 см.
- 19.03.2017 00:58
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
трикутники МА1А2 і МВ1В2 подібні за трьома кутами
звідси А1А2/В1В2=МА1/МВ1
нехай В1В2=х
тоді А1А2=х-2
х-2 / х = 3/7
3х=7х-14
х=3,5
- 20.03.2017 07:18