ЗНАЙТИ ПЛОЩУ БІЧНОЇ ПОВЕРХНІ ПРАВИЛЬНОЇ ЧОТИРИКУТНОЇ ПРИЗМИ ..БІЧНЕ РЕБРО 5 СМ ,РЕБРО ОСНОВИ 6 СМ
- 10.06.2017 09:50
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
сторона основи - а
h-висота = бічному ребру
S(біч)=P(осн)*h
де h-висота, тобто S(осн)=4а*h
S(осн)=4*6*5=120(см)
- 11.06.2017 13:16