З точки до площини проведемо дві похилі довжини яких 13 см і 20 см . Їх проекції відносяться як 5/16 . Знайти відстань від точки до прощини ?
- 05.03.2018 22:57
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
AD - искомое расстояние от точки до плоскости
ΔАВD - прямоугольный ==>
AD^2 = AB^2 - BD^2
ΔADC - прямоугольный ==>
AD^2 = AC^2 - CD^2
==>
AC^2 - CD^2 = AB^2 - BD^2
400- CD^2 = 169 - BD^2
CD^2 - BD^2 = 231
Из условия задачи BD/DC = 5/16 или BD = 5/16*СD ==>
CD^2 - 25/256*CD^2 = 231
256*CD^2 - 25*CD^2 = 231*256
231*CD^2 = 231*256
CD^2 = 256
CD = 16 ==> AD^2 = 400-256 = 144: AD = 12 cm
- 07.03.2018 17:04