Проекції катетів прямокутного трикутника на гіпотенузу дорівнюють 18 і 6 см. Знайдіть більший катет трикутника?
- 17.08.2018 13:34
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
по теореме катета
катет в квадрате равен произведению гипотенузы на проекцию
а квадрат=18*(18+6)=18*24
а=12корень из 3
- 17.08.2018 21:00
Гіпотенуза дорівнює с=18+6=24 см
Квадрат катета дорівнює добутку гіпотенузи на проекцію катета на гіпотенузу
тому більший катет дорівнює см
- 19.08.2018 00:02