Знайти площу паралелограма у якого діагоналі дорівнюють 2 і (коринь 3) та кут між ними 60 градусов . пожалуйста решите!!!
- 10.10.2016 13:36
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Площа паралелограма дорівнює половині добутку діагоналей на синус кута між ними.
Площа паралелограма дорівнює S=0.5*2*корінь(3)*sin 60=корінь(3)*корінь(3)/2=3/2=1.5
- 11.10.2016 17:35