обчисліть площу рівнобедреного прямокутного трикутника,гіпотенуза якого дорівнює 0,8
- 08.12.2017 13:18
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
x - катет
С теоремы Пифагора:
x^2+x^2=0,8^2
2x^2=0,64
x^2=0,32
S=x^2/2=0,32/2=0,16
Ответ: 0,16
- 09.12.2017 19:01