Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 25 см,а висота,опущена на неї,-24см.Обчисліть периметр трикутника
- 24.08.2016 04:28
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
В треугольнике АВС проведена высота СD=24см, проведем высоту ВЕ.
Из тр-ка DBC найдем сторону ВD = √25²-24²=√49=7см, тогда AD=25-7=18см
Третья сторона тр-ка AC = √24²+18²=√900=30cм
Периметр тр-ка Р=25+25+30=80см
- 25.08.2016 06:46
У трикутнику АВС АК-висота, отже трикутники АВК і АСК - прямокутні.
За теоремою Піфагора в трикутнику АВК:
ВК2=АВ2-АК2
ВК=V" 25*25-24*24=7(см)
КС=ВС-ВК=25-7=18(см)
У трикутнику АКС:
АС2=АК2+КС2 - за теоремою Піфагора
АС=V" 24*24+18*18=30(см)
Р=30+25+25=80(см)
- 26.08.2016 14:41