Кут, протилежний основі рівнобедреного трикутника, дорівнює 2β. Знайдіть бічну сторону ,якщо висота, проведена до основи, дорівнює h.
- 23.04.2017 09:18
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
висота, нехай ВК , проведена до основи є бісектрисою кута В, тому кут АВК=куту КВС=b(бетта)
трикутник АВК прямокутний cos b=BK/AB, cos b=h/AB, AB=h/cos b
- 24.04.2017 18:30