Знайти катет прямокутника трикутника якщо дві інші його сторони дорівнюють 4см і 5 см.
- 16.01.2017 10:27
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Знайти катет прямокутника трикутника якщо дві інші його сторони дорівнюють 4см і 5 см.
катет =√ 5^2-4^2=√16= 4
- 16.01.2017 21:07