У прямокутному трикутнику CAB, висота CN дорівнює 15 см, а відрізок гіпотенузи NB - 9 см. Знайти катет AC
- 01.08.2017 03:14
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
за властивостями прямокутного трикутника
AN=CN^2:BN
AN=15^2:9=25 см
AB=AN+BN=9+25=34 см
AC=корень(AN*AB)=корень(25*34)=5*корень(34) см
ответ: 5*корень(34) см
- 02.08.2017 07:53