Кімната має розміри 8м,7м і 3м. Знайдіть площу стін,які неопхідно пофарбувати ,якщо площа вікон і дверей становить20% від площі стін
- 17.09.2018 14:09
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
кімната має форму прямокутного паралелепіпеда, отже необхідно знайти площу бічної поверхні за формулою
, де a,b,c - виміри паралелепіпеда (кімнати)
від загальної площі стін віднімемо площу вікон та дверей, яка складає:
20% від 202, а це
отже 202-40,4=161,6 площа стін що необхідно пофарбувати
- 18.09.2018 21:05
кімната - прямокутний паралелепіпед, а площа поверхні S=(a*b+a*c+B*c)*2=(8*7+8*3+3*7)*2=101*2=202 (см^2)
202:100*20=40,4 (см*2)-площа вікон та дверей
202-40,4=161,6(cм^2) площа стін ,які необхідно пофарбувати
- 19.09.2018 01:20