Знайдіть периметр правильного многокотника зі стороною 5см і внутрішнім кутом 144
- 24.05.2018 14:33
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
144=((n-2)*180)/n; (n-2)/n = 144/180; (n-2)180 = 144n
180n - 144n =360; 36n = 360; n= 10 cторон в многоугольнике.
Р=10*5 = 50 см.
- 25.05.2018 20:58