Один з кутів паралелограма на 16 більший за інший. Знайдіть кути паралелограма.
- 07.07.2018 05:39
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Нехай даний паралелограм ABCD і кут А=16 градусів
тоді кут В =180-кут А=180-16=164 градуси (за властивістю внутрішніх одностронніх кутів при паралельних прямих AD,BC і січній АВ)
протилежні кути рівні, значить
кут А=кут С=16 градусів
кут В=кут D=164 градуси
- 08.07.2018 21:41