Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 41 см,а основа-18см.Обчисліть площу даного трикутника.
- 18.10.2017 13:39
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Згідно з теоремою Піфагора
Н = √(41²-(18/2)²) = √(1681 - 81) = √1600 = 40 см.
Тоді площа трикутника
S = a * H / 2 = 18 * 40 / 2 = 360 см²
- 19.10.2017 12:48