У капілярній трубці, радіус якої 1мм, рідина піднялась на висоту 5 мм. Визначити густину рідини. якщо коефіцієнт поверхневого натягу дорівнює 0,02 Н/м. (Разом з дано і розв'язком)
- 07.02.2024 20:04
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ответ:
Дано:
k=0,02
h=0.001 м
r=0.005 м
g=10
p -?
р = 2*k/(h*r*g) = 2*0.02 / (0,001*0,005*10) кг/м^3 = 0.04/0.00005=800 кг/м^3
- 08.02.2024 14:54