Васильку подарували прилад, який вимірює швидкість вітру. Коли хлопчик проходив по відкритій залізничній платформі, що рухається рівномірно зі швидкістю 60 км/год, він помітив, що прилад визначив швидкість вітру, який дув у обличчя, як 50 км/год, а коли він йшов назад, то швидкість вітру, який дув у спину, дорівнювала 40 км/год. Визначіть, скільки часу потрібно Васильку, щоб пройти всю платформу, якщо її довжина 25 м. З якою швидкість і в якому напрямку дує вітер з точки зору чергового, який стоїть на станції і спостерігає за платформою? Швидкість вітру ввесь час стала і направлена вздовж залізничної колії.
- 09.01.2022 14:27
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ответ:
t=S/V
км/год -> м/c
V=60-50+60+40
З якою швидкість і в якому напрямку дує вітер з точки зору чергового, який стоїть на станції і спостерігає за платформою?
50-40=10 км/год - напрамак який дув у обличчя
- 10.01.2022 11:27