При якій температурі перебуває кисень (О2), якщо середня квадратична швидкість руху молекул дорівнює 600 м/с?
- 24.11.2021 07:58
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ответ:
T=m(O2)*V^(2) / 3Nа*k
Na=6*10^23 1/моль - постоянная Авогадро
k = 1,38 . 10-23Дж/К - постоянная Больцмана
m(О2)=32 г/моль=3.2*10^-2 кг/моль - молекулряный кислород-молярная масса кислорода
T= 3.2*10^-2 * 600^2 / 3*6*10^(23)*1.38*10^(-23)= 11520/24.84=464 К
- 24.11.2021 09:22