Визначте переміщення, яке здійснив автомобіль за (N+10) с, рухаючись зі стану спокою з прискоренням 0,4м/с^2 ?
- 31.10.2021 10:14
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ответ:
Дано: t=n+10 c; Vo=0; a=0,4 м/с²; S - ?
S(t)=Vo*t+at²/2=0+0,4*(n+10)/2=0,2(n+10)=0.2n+2 (м)
- 31.10.2021 12:58