Тіло рухається згідно рівнянням s=4t²+2t³+7. .Визначити швидкість і прискорення тіла в момент часу t=2c.
- 27.02.2018 09:37
- Физика
Ответы и объяснения 2
V = S'
V = ( 4t² + 2t³ + 7 ) ' = 8t + 6t²
V ( 2 ) = 8 × 2 + 6 × 2² = 16 + 24 = 40 m/c
a = V'
a = ( 8t + 6t² )' = 8 + 12t = 12t + 8
a ( 2 ) = 12 × 2 + 8 = 24 + 8 = 32 m/c²
ОТВЕТ: V = 40 m/c ; a = 32 m/c²
- 28.02.2018 15:35
Дано: s = 4t² + 2t³ + 7, t = 2c.
Знайти: V - ? a - ?
Розв'язання. Миттева швидкість знаходиться за формулою похідної від переміщення, тобто V = s' = (4t² + 2t³ + 7)' = 8t + 6t² = 8 × 2 + 6 × 2² = 16 + 24 = 40 м/с. Прискорення ж знаходиться за формулою похідної від миттевої швидкості, або подвійною похідною від переміщення, тобто a = V' = s'' = (8t + 6t²)' = 8 + 12t = 8 + 12 × 2 = 32 м/с².
Відповідь: V = 40 м/с, a = 32 м/с².
- 01.03.2018 12:01