Два паралельно з'єднані опори 1Ом та 3Ом. Обчисліть силу струму що проходить через перший опір, загальну силу струму та напругу на кінцях цієї ділянки, якшо сила струму,що проходить через другий опір дорівнює 2А
- 21.09.2018 03:40
- Физика
Ответы и объяснения 1
I1=U1/R1=60в/10ом=6а
Iзаг=2а+6а=8а
- 22.09.2018 02:18