Яку роботу треба виконати щоб підняти вантаж вагою 1200H на висоту 8,5м за допомогою нерухомого блока,ККД якого 80%
- 07.11.2017 08:02
- Физика
Ответы и объяснения 1
--------------------------------------------------------------------
КПД=А полезн/А затрач.; А затр.=А полезн/КПД;
А затрач.=F*h/КПД=1200*8,5/0,8=12 750 Дж=12,75 кДж.
- 08.11.2017 12:33